تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - والنسیا 0-5 رئال مادرید


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


رئال مادرید با درخشش اوزیل ، کریستیانو و دی ماریا توانست که پیش از بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ، لرزه به جان مستایا و والنسیا بیاندازد . 
رئال مادرید در مستایا همان چیزی بود که میلیون ها مادریدیستا به خاطرش شیفته پیراهن مقدس این باشگاه شده اند : تیمی که هرگز سر تسلیم فرود نمی آورد و حتی بازیهایی که به ظاهر تشریفاتی به نظر می رسند را جدی می گیرد و آن را محلی برای فرصت دادن به بازیکنان بنجل و لجباری در چیدمان ترکیب نمی بیند ، بلکه با تمام قوا و برای خشنود کردن دل هواداران میلیونی خود حاضر می شود .
رئال مادرید در مستایا به سولدادو و بقیه هم دسته های " گریه کن " او نشان داد که فاصله رئال و والنسیا ، نه تنها چند اشتباه داوری در گرفتن آفسایدهایی که به تیرک زده می شود نیست ، بلکه این تفاوت در حد خوردن پنج گل در چهل پنج و دقیقه است که البته در همان نیمه اول ، رئال می توانست که با یک پنالتی مشخص روی رونالدو و چند موقعیت دیگر برای خدیرا و هیگوائین ، فاصله را دو رقمی کند . تا جایی که رئال در نیمه دوم به هواداران باقیمانده در مستایا رحم کرد و نخواست که آنها بیش از این دلشکسته شوند .
مورینیو بالاخره تصمیم گرفت که به ارزشهای رئال احترام بگذارد و در بازیهایی که به زعم او کم اهمیت و به زعم مادریدیستاهای اصیل با ارزش هستند ، از بهترین ترکیبش استفاده کند .
رئال بازی را طوفانی آغاز کرد . در همان اوایل کار بود که هیگوائین اشتباه قبلی خود روی از دست دادن موقعیت تک به تک را جبران کرد و روی فرار عالی دی ماریا و پاسش به مقابل دروازه ، ال پیپیتا بالاخره پایش به گلزنی باز شد و هشتمین گل فصل خود در لالیگا را به ثمر رساند .
خدیرا دقایقی بعد پاس عالی اوزیل را خراب کرد اما رئال مادرید عقب نکشید . این اوزیل بود که کریستیانو را در محوطه جریمه والنسیا دید . اما جادوی واقعی را رونالدو کرد . با دو سر توپ تماشایی ، دو بازیکن والنسیا را کاملا از جریان بازی محو کرد و با یک پاس عرضی توپ را در مقابل دروازه خالی برای دی ماریا فرستاد تا بازیکن آرژانتینی ساده ترین کار ممکن را انجام دهد و دوباره روی دور بیافتد .
دقایقی بعد روی حرکت یک - دو با کوئنت رائو ، کریستیانو فرار سریعی داشت و توپ را در زاویه بسته وارد دروازه دیگو آلوس کرد تا تیره روزی های والورده ادامه داشته باشد . دیری نپائید که گل چهارم به هنرمندانه ترین شکل ممکن به ثمر رسید . روی همکاری دی ماریا و هیگوائین در جناح چپ و ارسالشان ، اوزیل یک استپ پشت پای تماشایی را انجام داد تا کلاس خود را نشان دهد . رونالدو به خوبی از کاشته شدن توپ توسط بازیکن آلمانی استفاده کرد و با ضربه ای محکم دومین گلش را در این بازی به ثمر رساند .
اما پایان بخش گلهای نیمه دوم ، با فرار دی ماریا بود . این بازیکن آرژانتینی که دوباره به روزهای اوجش برگشته بود ، با قراری عالی در موقعیتی تک به تک دروازه دیگو آلوس را باز کرد تا شب خوب رئال تکمیل شود .
اما در نیمه دوم به نظر می رسید که دل شاگردان مورینیو برای مستایا به رحم آمده باشد . رئال مادرید نایی برای حمله کردن نداشت و با حضور مودریچ ، کایخون و اسین در زمین سعی می کرد که بیشتر در حفظ توپ بکوشد و سولدادو و دار و دسته اش را بیش از این به گریه و زاری نیاندازد .
در طول نیمه دوم حتی شاید بتوان گفت که موقعیت های والنسیا بیشتر هم بود هر چند که هیچ کدام از این موقعیت ها جدی نبودند و خط دفاع رئال در مهار بازی والنسیا موفق نشان داد .
به هر صورت این بازی می تواند نقطه عطفی برای ادامه فصل رئال باشد تا دیگر هیچ بازی را شوخی نگیرد . بازگشت دی ماریا به بهترین فرمش شاید بهترین خبر این بازی باشد . بی تردید او در کنار کریستیانو و اوزیل می تواند که در روزهای خوبش کابوس هر مدافعی باشد . هیگوائین نیز با این که همچنان به بهترین فرمش نرسیده بود اما گل خوبی زد و در کارهای تدافعی نیز حضور موثری داشت . بازی تقریبا همه عناصر تدافعی نظیر کوئنت رائو و آربلوا نیز در سطح قابل قبولی بود .طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/11/2 ] [ 02:35 ب.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین