تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - برنامه ویژه مورینیو برای روی فرم آوردن مارسلو مقابل منچستر


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠
مورینیو یک برنامه ویژه دارد . می خواهد بهترین نسخه مارسلو را در بازی چمپیونزلیگ مقابل منچستر در روز 24 بهمن در برنابئو داشته باشد . مربی پرتغالی به همین خاطر با این که می دانست او از نظر بدنی آماده نیست ، در بازی حساسی نظیر والنسیا به این بازیکن میدان داد . اما مشخص بود که شرایط بازیکن برزیلی ایده آل نیست و به همین خاطر بین دو نیمه با کوئنت رائو تعویض شد . 
تا پیش از بازی با یونایتد ، بازیکن برزیلی چهار بازی در لالیگا فرصت خواهد داشت تا خود را آماده کند : دو بازی مقابل والنسیا و گرانادا در خارج از خانه و دو بازی برابر ختافه و سویا در برنابئو . او ممکن است که دقایقی مقابل والنسیا و بازی احتمالی میان برنده مالاگا و والنسیا هم داشته باشد . در حقیقت تا حضور تیم فرگوسن در برنابئو ، مارسلو شش بازی فرصت دارد .
مورینیو با فیکس کردن مارسلو مقابل والنسیا ریسک کرد چرا که می خواست هر چه زودتر او را سرحال بیاورد . با افت دی ماریا ، مربی پرتغالی تاکتیکش را کمی عوض کرده است . او ژابی و مودریچ را در کنار هم قرار می دهد و خدیرا به عنوان هافبک آزادتر ، جلوتر از آنها بازی می کند . بی تردید مارسلو با حرکات انفجاری خود اگر در روز اوجش باشد می تواند هر خط دفاعی را به تباهی بکشد .
مارسلو مقابل والنسیا پس از 100 روز توانست که بازی کند . آخرین بازیش در تساوی 2-2 در نیوکمپ بود . در این مدت رئال 20 بازی داشت که فقط 12 تایش را برد یعنی شصت درصد ، چهار تا را مساوی کرد و چهار تای دیگر را باخت .طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/10/28 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین