تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - حریفان احتمالی رئال مادرید در مرحله یک شانزدهم چمپیونزلیگ


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠
قرعه کشی مرحله یک هشتم چمپیونزلیگ برای رئالی ها می تواند خطرناک باشد . پی اس جی ، شالکه ، بایرن ، یونایتد و یووه تیمهایی هستند که می توانند مقابل رئال قرار گیرند . 
تیمهای پی اس جی ، شالکه ، مالاگا ، بورسیا ، بایرن ،یووه ، بارسلونا و یونایتد به عنوان تیم اول صعود کردند و پورتو ، آرسنال ، میلان ، رئال ، والنسیا ، سلتیک ، شاختار و گالاتاسرای به عنوان تیم دوم .
بدین ترتیب رئال مادرید ممکن است که قرعه سختی در انتظارش باشد چرا که پاریسن ژرمن پر ستاره ، بایرن که پارسال تیم مورینیو را حذف کرد و یوونتوس و یونایتد پر سابقه می توانند تیمهای به شدت خطرناکی باشند .
پس از بررسی پی اس جی ، شالکه و یونایتد در شب گذشته ، نگاهی به شرایط یوونتوس و بایرن می اندازه . یووه با کونته دوباره تیم جسوری شده است . آنها پارسال قهرمان ایتالیا شدند . بوفون درون دروازه شان است ، پیرلو مرکز کار را در اختیار دارد . مهاجمانشان هم پر آوازه هستند ، هر چند شاید گل نزن باشند : جیووینو ، ووچینیچ و کواگیلارلا . پوگبا ، آسامائو بازیکنان قدرتی آنها هستند و ویدال بازیکن انرژیک .
بایرن نیز سال گذشته در ضربات پنالتی نگذاشت که رئال به فینال آلیانس برسد . آنها صدرنشین بلامنازع حال حاضر بوندسلیگا هستند که بدنه سال گذشته شان را حفظ کردند و خاوی مارتینز به میانه زمینشان حفظ شده اند . بازیکن سابق اتلتیک با مصدومیت گوستاوو فیکس شده است . لام و آلابا در جناحین برای تیم هاینکس می درخشند و دانته و بدشتوبر دفاع وسط ها هستند که دومی اخیرا مصدوم شده است . کروس در میانه زمین قرار می گیرد و و شواین اشتایگر طراحشان است . روبن و ریبری هافبک کناری های آنها هستند و ماندزوکیچ و پیزارو در خط حمله قرار دارند .


طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/16 ] [ 10:59 ق.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین