تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - مورینیو: اگر کنار بروم، برای یک سال استراحت کردن نیست


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


 Jose Mourinho

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و باتجربه باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی با شبکه تلویزیونی هلند از مسائل مختلفی حرف زده و صحبت هایی جنجالی را برزبان آورده.

او در پاسخ به سوالی در مورد آینده اش که آیا در تابستان آتی رئال مادرید را ترک  خواهد کرد یا خیر ، با طعنه زدن به پپ گواردیولا گفت:« اگر از رئال بروم، برای سپری کردن یک سال تعطیلی نخواهم رفت. به کار کردن ادامه خواهم داد؛ اگر اینجا نباشم، در جای دیگری کار خواهم کرد. انگلیس؟ نمی دانم؛ هرجا که باشد؛ شاید حتی در هلند.»

آقای خاص در پاسخ به سوالی درمورد شرایط کنونی اش در رئال مادرید گفت:« نه، هیچ فشاری احساس نمی کنم. این حرف هایی که این روزها به گوش می رسند، صحت ندارند.»

مورینیو در گفتگو با شبکه تلویزیونی فرانسه درمورد احتمال حضورش روی نیمکت مربیگری پاری سن ژرمن با لحن طنزآلودی گفت:« آنچه من در رسانه های اسپانیایی خواندم این است که آنچلوتی مربی رئال مادرید خواهد شد.  تنها دو حالت وجود دارد: یا اینکه با هم کار می کنیم و یا اینکه جاهایمان را با هم عوض می کنیم.»

خبرنگار فرانسوی در ادامه برروی سوالش پافشاری کرد و گفت که آیا پاریس به نظر مورینیو مقصد مناسبی می رسد یا خیر و آقای خاص با همان لحن طنزآمیز قبلی اش ادامه داد:« بله برای برگزاری بازیهای لیگ قهرمانان اروپا جای خوبی است.»

طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/16 ] [ 11:52 ق.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین