تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - لوو سرمربی بعدی رئال مادرید ؟؟


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

در نظرسنجی مارکا در پاسخ به این پرسش که " اگر جای فلورنتینو پرز بودید ، چه کسی را به عنوان جانشین مورینیو روی نیمکت رئال مادرید اعلام می کردید ؟" رای اکثریت به یواخیم لوو بود . 
مربی فعلی تیم ملی آلمان به گفته کاربران سایت مارکا ، محبوب ترین گزینه برای حضور روی نیمکت رئال بود چرا که 29.3 درصد آرا را به خود اختصاص داد . جالب این که دومین گزینه هم آلمانی بود . یورگن کلوپ که امسال مورینیو در دو بازی به زحمت یک تساوی از او گرفت ، با 15.2 درصد آرا گزینه بعدی بود . فوتبال تهاجمی او به نظر می رسد که دل کاربران مارکا را برده باشد .
اما گزینه محبوب فلورنتینو به هیچ وجه نظر مساعد هواداران را جلب نکرده است . آنجلوتی مربی مورد علاقه مدیر رئال است که اکنون در پی اس جی مشغول به کار است . این مربی فقط 2.5 درصد از آرا را به خود اختصاص داد و پس از لیپی ، بدترین گزینه ممکن قلمداد شد .
آلبرتو توریل ، مربی فعلی کاستیا با 14.2 درصد آرا در راه سوم قرار گرفت . او با درخششی که در کاستیا داشته محبوبیت خاصی میان هواداران رئال پیدا کرده است . میشل ، مربی فعلی سویا و هافبک راست اسبق رئال نیز با 13.3 درصد آرا چهارم شده است . ونگر ، کاپلو و بنیتز در رده های بعدی هستند .طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/16 ] [ 11:47 ق.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین