تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - درگیری لفظی مورینیو و مربی اتلتیکو


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠
در جریان داربی شنبه شب شهر مادرید، شاهد آن بودیم که ژوزه مورینیو و مونو بورگوس، دستیار دیگو سیمئونه در اتلتیکومادرید، بارها با هم کل کل لفظی دارند و گویا درگیری لفظی کوتاهی هم میان این دو نفر رخ داده.

گویا دستیار اتلتیکومادرید در آستانه برخورد فیزیکی با مربی رئال بوده و البته مورینیو هم با یک فحش فیزیکی جوابش را داده. طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، کمک مربی اتلتیکو، هم کوتاه نیامده و با لحن تندی پاسخ صحبت های مورینیو را می داده.

درجریان برگزاری داربی شهر مادرید، ژوزه مورینیو دائما به داور مسابقه غر می زد و از اینکه دو مربی در منطقه تکنیکی اتلتیکومادرید (هم دیگو سیمئونه و هم دستیارش بورگوس) حضور داشتند به داور چهارم گلایه می کرد و همین باعث شد تا بورگوس از دست مربی رئال عصبانی شود. روز دوشنبه سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری اش پیش از آخرین بازی تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در پاسخ به سوالی درمورد درگیری اش با کمک مربی اتلتیکو گفت:« مونو بورگوس؟کی هست؟رابطه من با سران اتلتیکو، با وجود رقابتی که در شهر مادرید باهم داریم، همیشه خوب است. سیمئونه همیشه برخورد مودبانه ای با من دارد و من هم همین طور. من در تونل رختکن و قبل از آغاز بازی با او صحبت می کردم ولی بعد از بازی این کار را نکردم؛ چون احساس می کردم که او هم دراین شرایط تمایلی به صحبت کردن ندارد.»

گویا در جریان همان دریگیری ها مونو بورگوس به مورینیو گفته:« من تیتو (ویلانووا) نیستم ها! مخت را پائین می آورم.»

البته تمام کسانی که بازی را به صورت زنده تماشا می کردند هم شاهد درگیری لفظی این دو مربی بودند؛ چون دوربین های تلویزیونی این صحنه ها را پخش می کردند. گویا او هم با مورینیو و هم با چندو درگیر شده و مورینیو هم در جواب این صحبت های او با استفاده از انگشتانش به او توهین کرده و این درحالی بود که داور چهارم از هردومربی خواسته بود که روی نیمکت هایشان بنشینند.

خود بورگوس هم در زمان خروج از ورزشگاه این درگیری لفظی را تائید کرد. گویا خبرنگاران از او درمورد این درگیری سوال کرده بودند و او هم این اتفاق را تائید کرده بود وگفته بود که رئالی ها دائما به داور چهارم اعتراض می کردند واز اینکه او و سیمئونه همراه باهم درمنطقه تکنیکی به بازیکنان توصیه هایی می کردند گله داشتند. البته طبق قوانین هم تنها یک مربی حق دارد تا درمنطقه تکنیکی با بازیکنان صحبت کند.

 بعد از اعتراضات رئالی ها بود که داور چهارم از بورگوس خواست تا روی نیمکت مربیگری بنشیند و درهمین زمان بود که تمام این اتفاقات رخ داده. بورگوس درزمان خروج از ورزشگاه طوری رفتار می کرد که این برخوردها برایش اهمیت خاصی نداشته.

البته این درگیری های لفظی گره از کار اتلتیکومادرید باز نکرد و این تیم در داربی مادرید مغلوب کهکشانی ها شد تا در تعقیب و گریز با بارسا در صدر جدول لالیگا سه امتیاز عقب بماند.حالا آنها باید خود را برای بازی بعدی شان در لیگ اروپا آماده کنند و بعد از آن باید مقابل دپورتیوو و سپس بارسلونا قرار بگیرند.

یکی ازنکات جالب این برخورد این بود که ژوزه مورینیو، این گونه بورگوس را نادیده گرفت ؛ او بورگوس را نشناخت؛ دروازه بان حرفه ای آرژانتینی که در 38 بازی ملی برای آلبی سلسته به میدان رفته بود

طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/16 ] [ 10:44 ق.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین