تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - نمرات بازیکنان رئال پس از بازی برگشت با آلکویانو


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


real_madrid_-_alcoyano (26).jpg


یک سایت هواداری اسپانیایی به بازیکنان رئال پس از بازی با آلکویانو نمره داده است . 
آدان 7 : بازی را نامطمئن شروع کرد اما به مرور بهتر شد . دو بازی خوب مقابل آلکویانو داشت و به نظر می رسد در بازیهای بعدی کوپا هم قرار است فیکس باشد .
ناچو 7 : او در خط دفاع پر تحرک ترین بازیکن بود . او بدون مشکل از پس وظایفش بر آمد . بسیار مطمئن بود و چند باری هم به حملات اضافه شد .
آلبیول - : کلا یک دقیقه در زمین بود که به علت مصدومیت تعویض شد . او که بازوبند کاپیتانی را بسته بود کاملا بدشانسی اورد.
واران 7 : وظایفش را به درستی انجام داد . نیاز به کار اضافی نداشت اما وظیفه اش را با هوش و ظرافت انجام داد .
کاروالیو 6.5 : از پس وظایفی که به عهده اش سپرده شده بود بر آمد اما کارت زرد بی موردی را دریافت کرد .
مودریچ 6.5 : در میانه زمین همه کاره بود اما نمی شود گفت که عملکردش درخشان بود . چندین حرکت خوب داشت اما باید بهتر از این ها باشد .
خوزه رودریگز 6.5 : به طرز مطبوعی عملکردش فراتر از حد انتظار بود . نمی شود او را در حد یک ستاره دانست اما در میانه زمین تحرک خوبی داشت .
کایخون 7.5 : مثل باقی بازیهای تشریفاتی ، از فرصتش استفاده کرد و دبل کرد تا آمار گلزنی خود را بهبود بخشد . او در ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر می شد .
دنیس 6.5 : به اندازه بازیهایی که در کاستیا از او دیدیم درخشان عمل نکرد اما چند حرکت خطرناک زیبا داشت . سرعتش می تواند بسیار ارزشمند باشد .
اوزیل 7 : توقعات از او بیشتر است . مورینیو به او فرصت داد تا نشان دهد که لیاقت فیکس شدن در دربی را دارد . او در طول بازی چیزی نشان نداد اما در پایان کار یک پاس گل ارزشمند و زیبا را به کایخون داد .
موراتا 6 : زیاد در جریان کار نبود . به نظر می رسید که یک پنالتی در نیمه اول باید رویش گرفته می شد . می تواند بهتر از این باشد .
کوئنت رائو 6.5 : در دقیقه 1 به جای آلبیول به زمین آمد که کلا کاری هم در جریان بازی انجام نداد . فقط وظایفش را انجام داد .
دی ماریا 7.5 : او با حضورش در زمین ، به تیم انرژی داد و توانست که یک پیروزی خوب را به تیم برساند . در کنار کایخون از بهترین های بازی بود .
بنزما 7 : در دقایق اندکی که در زمین بود خوب کار کرد . او نشان داد که انگیزه بالایی برای گلزنی دارد .
طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/8 ] [ 12:23 ب.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین