تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - منچستر سیتی ۱-۱ رئال مادرید ; دشمنی داور با رونالدو و باز هم دفاع راست


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


73234095929788804493 تصاویر بازی منچستر سیتی   رئال مادرید

دیدار جذاب منچستر سیتی و رئال مادرید با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید و رئال مادرید باز هم روی اشتباه دفاع راست بازی برده را با تساوی عوض کرد.

از نکات جالب توجه بازی گرفته نشدن سه خطای مسلم روی رونالدو بود در حالی که داور باید به دو خطای اخر روی رونالدو به بازیکن خطا کار کارت نشان می داد این اتفاق نیفتاد و باز هم اربلوا ضعیف بازی کرد و اخراج شد و یک پنالتی هم داد تا ثابت شود رئال مادرید فاقد یکم دفاع راست مطمئن است.

رئال مادرید در ۱۵ دقیقه نخست دیدار حاکم مطلق بازی بود و در دقیقه ۱۰ با فرار عالی کریم بنزما به گل رسید چند دقیقه بعد رونالدو موقعیتی طلایی را از دست داد من سیتی نیز چند موقعیت داشت اما در راه رسیدن به دروازه رئال ناکام بود.

در نیمه دوم ایکر کاسیاس در دو قدمی ضربه سرخیو آگوئرو  را مهار کرد و نشان داد که به حق بهترین دورازه بان اروپا و دنیا است.

خطای اربلو روی بازیکن حریف منجر به پنالتی شد و من سیتی توانست بازی را به تساوی بکشاند در حالی که به نظر می  رسید خطا در پشت محوطه جریمه رئال رخ داده است و اربلو زمین بازی را به دلیل دریافت کارت قرمز ترک کرد.

پس از ان دو تیم موقعیت هایی داشتند که دو فرصت خوب را یاران من سیتی از دست دادند رئال و مورینیو نیز به فکر حفظ تساوی بودند و در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید و رئال مادرید تیم دوم گروه D لیگ قهرمانان اروپا تا پایان هفته پنجم شد.

طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/09/2 ] [ 12:06 ب.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین