تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - رئال مادرید 5 - 1 اتلتیک بیلبائو


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


20022513622139318741 تصاویر بازی رئال مادرید   اتلتیک بیلبائو


رئال مادرید موفق شد در سانتیاگو برنابئو تیم باسکی را گلباران کند سفید پوشان حاکم مطلق بازی بودند و درخشش بنزما در این بازی باعث شد که کار برای فیکس شدن مهاجم آرژانتینی رئال مادرید,گونزالو ایگواین سخت شود.

گل های این بازی را درنیمه نخست بنزما(۲) و راموس به ثمر رساندند و با عقب کشیده شدن ناخواسته شاگردان مورینیو در در دقابق پایانی نیمه نخست این بیلبائو بود که توانست یکی از گل های خورده را جبران کند.

اربلوا نیز عملکرد ضعیفی داشت و باعث شد تیم باسکی چندین موقعیت خطرناک از روی اشتباهات وی برسد اما در باز کردن دروازه رئالی ها ناکام بودند.

نیمه دوم بیلبائو بازی را بهتر شروع کرد و فرصت هی زیادی را از دست داد و بازهم ضعف دقاعی اربلوا کاملا مشهود بود در حالی که زوج الونسو و مودریچ بیش از حد هجومی بودند. مسوت اوزیل که بازی موثری را از خود نشان داد روی همکاری بنزما و رونالدو موفق شد گل چهارم رئال مادرید را به ثمر برساند.

پس از این گل بازی افت کرد و شاهد موقعیت چندانی روی دو دروازه نبودیم و امدن خدیرا باعث شد رئال مادرید در خط هافبک بهتر ظاهر شود و منسجم تر بازی کند.

سامی خدیرا در دقیقه ۷۲ گلزنی کرد تا دو بازیکن المانی رئال مادرید دروازه بیلبائو را در این بازی باز کنند در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید و اختلاف ۸ امتیازی رئال مادرید تا صدر جدول با بارسلونا همچنان حفظ شد.

طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/08/28 ] [ 01:12 ب.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین