تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - رئال مادرید 2-2 بورسیا دورتموند / نجات با سرباز اوزیل !


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

1 (8).jpg


این اوزیل بود که با دادن یک پاس گل و زدن یک گل توانست که مورینیو را از یک شکست خانگی نجات دهد.
مورینیو در شبی که نشان داد که نیاز دارد که یک کلاس تاکتیکی را نزد یورگن کلوپ ، مربی بورسیا دورتموند پشت سر بگذارد ، به لطف 15 دقیقه پایانی طوفانی توانست که از شکست فرار کند . مربی پرتغالی در این بازی از نظر تاکتیکی به خصوص در 45 دقیقه اول مقهور همتایش شده بود . کریستیانو بی تردید با بازی ضعیفش یکی از بازندگان بزرگ این بازی بود .
با این که ترکیب رئال با مصدومیت چندین بازیکن اصلی همچون مارسلو ، خدیرا و بنزما ناچارا باید تغییراتی را تحمل می کرد ، اما مورینیو هم بدترین ترکیب ممکن را چید . مودریچ که در بازی رفت در وست فالن یکی از نقاط ضعف و پاشنه آشیل های رئال بود ، باز هم در این بازی در ترکیب اصلی قرار گرفت تا رئال مادرید در نیمه اول ، میانه زمین را کاملا تقدیم به تیم کلوپ کند .
در نیمه اول ، بی تردید دورتموند را باید تیم برتر میدان دانست . آنها چندین و چند موقعیت داشتند که فقط دو تایش را به گل بدل کردند . نبود یک عنصر جنگنده در میانه زمین باعث شده بود که به راحتی به خط دفاع رئال نفوذ کنند و از طرفی راموس و آربلوا در دو طرف بارها و بارها جا ماندند تا دروازه رئال تهدید شود .
در فاز تدافعی ، راموس نشان داد که بهتر بود به توصیه پزشکان گوش می داد و به جای تحمل درد ، مدتی را در خانه استراحت می کرد . او بارها جا ماند . اما په په که امسال نشان داده اشتباهاتش را برای بازیهای بزرگ کنار گذاشته ، باز هم روی گل اول دورتموند به اشتباه یارگیری کرد و لواندوفسکی از بالای سر او به رویس پاس عمقی داد تا این بازیکن آلمانی با ضربه ای روپا شوتی را بزند که کمتر دروازه بانی می تواند جهت آن را تشخیص دهد و مهارش کند .
در فاز تهاجمی نیز ، رونالدو یکی از بدترین شبهای ممکن را سپری می کرد . او پاسی که هیگوائین به بهترین شکل روی سرش فرستاد را از دست داد و یکی پس از دیگری توپ ها را لو داد . هیگوائین نیز پس از آن که از ناحیه کمر مصدوم شد ، زهرآگین بودنش را از دست داد تا رئال عملا در فاز تهاجمی نیز فلج شود .
هر چند که بالاخره روی یک حمله گروهی ، این اوزیل بود که از غفلت مدافعان حریف استفاده کرد و ارسال دقیقی را به محوطه جریمه حریف فرستاد تا په په با پروازی بلند اشتباهش را جبران کند و یک گل زیبا را به ثمر برساند .
در ثانیه های پایانی نیمه دوم ، باز هم روی اشتباه جمعی کل نفرات خط دفاع رئال ، بازیکنان دورتموند از جناح چپ به محوطه جریمه رئال رسیدند که توپ روی نقطه پنالتی به گوتزه رسید تا او به آسانی با ضربه ای چیپ ، تیمش را برنده به رختکن برود .
بالاخره بین دو نیمه ، مورینیو فهمید که استفاده از مودریچ در کنار ژابی مقابل دورتموند ، خبطی جبران ناپذیر است . این شد که اسین را به جایش وارد زمین کرد . از طرفی کایخون نیز به جای هیگوائین مصدوم به زمین آمد تا رئال در نیمه دوم بهتر کار کند .
حضور اسین در میانه زمین باعث شد که خط هافبک دورتموند زهرش کاهش یابد . شاید در بازی رفت هم بهتر بود اگر اسین در خط هافبک بازی می کرد ، شکست در وست فالن عاید تیم مورینیو نمی شد .
رئال چندین و چند موقعیت در نیمه دوم پدید آورد که کایخون و کریستیانو نشان دادند که در "گل نزدن " می توانند رقبای خوبی برای هم باشند و این هنر را دارند تا هر توپ خوبی را به بدترین شکل خراب کنند .
پس از شروع طوفانی در نیمه دوم که گل سالم کایخون هم به اشتباه توسط داور مردود اعلام شد ، کلوپ با تعویض هایش آرام آرام بازی را کنترل کرد . زمان داشت به نفع دورتموند سپری می شد که بالاخره مورینیو یک تعویض هوشمندانه انجام داد و کاکایی را جای آربلوا به زمین آورد که مشخص نبود چرا بین دو نیمه و جلوتر از کایخون به میدان نیامده است .
کاکا بسیار سرحال و با انگیزه بازی می کرد و حضورش در زمین جان تازه ای به تیم بخشیده بود . رئال مادرید 15 دقیقه پایانی را طوفانی پیگیری می کرد و وایدن فلر شانس آورد که در این دقایق تور دروازه اش نلرزید .
بازی رو به اتمام بود که بالاخره اوزیل ظاهر شد . بازیکن آلمانی نشان داد که مرد بازیهای بزرگ است . او به رونالدو نشان داد که ضربه های آزاد برای کوبیدن به خط دفاع حریف نیستند ، بلکه می توان از آنها استفاده کرد و با استفاده از تکنیک و دقت ، دروازه حریف را گشود .
به هر صورت رئال مادرید در این بازی بدون این که خوب بازی کند ، توانست که از یک شکست خانگی فرار کند و به آینده امیدوار باشد . به تساوی آژاکس و سیتی ، شاید کسب یک تساوی در منچستر و پیروزی خانگی مقابل آژاکس بتواند آینده را به برای رئال کند .طبقه بندی: اخبار، 
[ 1391/08/17 ] [ 11:26 ق.ظ ] [ Mesut Ozil ] نظرات      قالب ساز آنلاین