تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - رونالدو: گل را به پسرم هدیه کردم


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

Cristiano Ronaldo dedicates goal to Mionel Messi

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغال در دیدار دیشب تیمش مقابل جمهوری چک بود. تک گل رونالدو در دقیقه 79 این بازی بود که پرتغال را به مرحله نیمه نهایی این رقابتها رساند و کریس از این بابت مملو از شادی و شعف بود.

ستاره پرتغالی در پایان این بازی گفت:« دراین بازی سه بار توپ را به تیرک کوبیدم ولی درنهایت توانستم گل پیروزی تیمم را به ثمر برسانم.»

او در آنالیز دیدار تیمش مقابل جمهوری چک گفت:« بازی فوق العاده ای را به اجرا گذاشتیم؛ آن هم در مقابل حریفی که بختی برای گلزنی نداشت.»

خیلی ها معتقدند که رونالدو با درخشش دراین رقابتها گام بزرگی در کسب توپ طلای امسال برداشته؛هرچند که خود رونالدو نظر دیگری دارد:« فکر نمی کنم که یورو نقش سرنوشت سازی در انتخاب برنده توپ طلا داشته باشد؛ ولی می تواند دراین انتخاب تاثیر داشته باشد.»

حریف آتی پرتغال، درمرحله نیمه نهایی یورو، برای رونالدو فرق خاصی نمی کند:« فرانسه یا اسپانیا برایم فرقی ندارند. در هر صورت بازی 50-50 خواهد بود.»

نحوه شادی رونالدو بعد از بازکردن دروازه چک و کلماتی که رو به دوربین برزبان آورد، تعبیرهای متعددی داشت ولی خود رونالدو دراین باره گفت:« من این گل را به پسرم هدیه کردم؛دقیقا همان کاری که بعد از گلزنی به هلند هم انجام دادم. با این گل، اعتماد به نفس بیشتری گرفتم.»

      قالب ساز آنلاین