تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - حاشیه‌های یورو در روز نهم


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

Robin Van Persie - Netherlands

برای بسیاری از فوتبالدوستان اتفاقات و اخبار داخل اردویی و حاشیه ای تیم های فوتبال به اندازه دیدن بازی های آنان جذاب است. به همین دلیل تلاش می شود تا گزیده ای از خبرهای کوتاه حاشیه ای از تیم های حاضر در یورو 2012 بصورت روزانه در اختیار خوانندگان گرامی سایت گل فارسی قرار گیرد.

شنبه 27 خرداد 1391

دیلی مِیل – یوفا درباره یک موز پرتاب شده به سوی ماریو بالوتلی مهاجم تیم ملی ایتالیا از سوی هواداران کرواسی تحقیق می کند و درصورت اثبات توهین نژادپرستانه، تنبیه سختی در انتظار کروات ها خواهد بود.


هامبورگر آبندبلات – در هفته گذشته رومن ابراموویچ مالک ثروتمند باشگاه چلسی از کمپ تیم ملی آلمان دیدن کرده و با شوان اشتایگر هافبک بازیساز ژرمن ها دیدار و گپی خودمانی داشته است. گفته می شود ابراموویچ پیشنهاد پیوستن شواینی به چلسی را مطرح کرده است اما شوان اشتایگر دریافت هرگونه پیشنهادی از سوی صاحب چلسی را رد کرده است.

دیلی میرور – الیور ژیرو مهاجم تیم ملی فرانسه با مبلغ 12 میلیون پوند به بورسیا مونشن گلادباخ خواهد پیوست. این خبر شکستی برای آرسنال خواهد بود که مدت ها بدنبال بخدمت گیری ژیرو بوده‌اند.

دی وِلت (آلمان) – فلیکس ماگات سرمربی ولفسبورگ معتقد است، لوکاس پودولسکی نمایش راضی کننده ای در یورو 2012 نداشته است و عامل اصلی آن را پیوستن زودتر از موعد وی به آرسنال می داند که باعث از دست دادن تمرکز پودولسکی بر بازی های ملی شده است.

وبسایت یوفا – فابیو کاپلو سرمربی سابق انگلستان درباره تیم ملی ایتالیا و سیستم بازی آن گفته است، روش 2-5-3 ارایه شده توسط تیم کشورش بسیار دفاعی  و قدرت تهاجمی آنها بسیار اندک است.

بیلد – هواداران بایرن مونیخ خواهان بازگشت آرین روبن به جمع سرخ ها نیستند و جو آلیانز آرنا بر علیه ملی پوش هلندی است. روبن در فینال چمپیونزلیگ و تیم ملی هلند کم فروغ و پراشتباه ظاهر شد و باعث خشم هوادران مونیخی شده است.

سان – پِتر چک دروازبان جمهوری چک اعلام کرد، مختصر مصدومیتش از بین رفته و آماده بازی سرنوشت ساز با لهستان است.

میرور – روبین فن پرسی افتخار دیگری به جوایز خود اضافه کرد. هواداران اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای انگلیس، آر وی پی را بعنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انتخاب کردند.

دیلی میل – روبرتو مَنچینی سرمربی منچسترسیتی حاضر است برای صید روبین فن پرسی از ارسنال، چهار مهاجم خود را بفروشد! خروج امانوئل آدبایور (قرضی در تاتنهام)، کارلوس تبس، روکه سانتا کروز و ادین ژکو از من سیتی مورد توجه منچینی برای آماده سازی زمینه حضور آر وی پی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر خواهد بود.

      قالب ساز آنلاین