تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - لو می‌تواند در آینده سرمربی رئال یا بارسا باشد


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

دل‌بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در مصاحبه‌ای با مجله‌ی بیلد به ستایش از یواخیم لو پرداخته و او را شایسته‌ی سرمربیگری رئال و بارسا دانسته و نیمکت این دو تیم را برای او بزرگ نمی‌داند.


  این روزها بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان بر این عقیده هستند که یورو 2012 نیز می‌تواند سرنوشت مشابه یورو 2008 را تجربه نماید و دو تیم آلمان و اسپانیا را در فینال رودروی یکدیگر ببیند. ژرمن‌ها و ماتادورها به شدت در کانون توجهات قرار دارند و بسیاری بر این باورند که فینال یورو می‌تواند با حضور این دو تیم رویایی‌ترین شرایط ممکن را تجربه نماید. همین امر سبب شده است تا مربیان و همچنین ستارگان این دو تیم نسبت به یکدیگر موضع‌گیری‌های جالب توجهی را داشته باشند. در این مقاله به گوشه‌ای از اظهار نظر سرمربی موفق ماتادورها در مورد یواخیم لو ، سرمربی ارزنده‌ی ژرمن‌ها خواهیم پرداخت.

بیسنته دل‌بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در مصاحبه‌ای با مجله‌ی بیلد به ستایش از یواخیم لو پرداخته است و او را شایسته‌ی سرمربیگری رئال و بارسا می‌داند و آینده‌ی مربیگری این سرمربی 52 ساله بسیار روشن می‌بیند.

دل‌بوسکه در جواب سوالی مبنی بر توانایی یواخیم لو برای حضور بر روی نیمکت کهکشانی‌ها و آبی‌اناری‌پوشان این چنین پاسخ می‌دهد : " البته که او شایستگی و توانایی حضور بر روی نیمکت این دو تیم را دارد ، اصلا بهتر است بگویم چرا که نه ؟ لو توانایی موفقیت در هر دو تیم را خواهد داشت ، همچنان که در عرصه‌ی ملی موفقیت‌های بسیاری را با ژرمن‌ها بدست آورده است. نه نیمکت رئال مادرید و نه نیمکت بارسلونا ، هیچ‌کدام برای یواخیم لو بزرگ نخواهند بود."

او در ادامه در جمله‌ای کوتاه تیم ملی آلمان را این چنین توصیف می‌کند : " تیم ملی آلمان یک تیم برتر است ، بدون هیچ‌گونه نقطه ضعفی."

در پایان دل‌بوسکه با زیرکی تمام از پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او در مورد رویارویی اسپانیا با آلمان در فینال پرسیده بود ، تفره رفت و این چنین پاسخ داد : " در حال حاضر ما تمام توجهات خود را متمرکز دیدار با تیم ملی فرانسه کرده‌ایم و طبیعی است که در این شرایط هیچ اندیشه‌ای برای ما قابل توجه نخواهد بود. آنچه مهم است توجه به حضور ستارگانی همچون ریبری ، بنزما و نصری در جمع خروس‌ها است ، بازیکنانی که در بالاترین سطح فوتبال بازی می‌کنند و شرایط را برای پیروزی اسپانیا سخت خواهند کرد."

تیم ملی اسپانیا شنبه شب در دیداری سخت در مرحله‌ی یک چهارم‌نهایی یورو می‌بایست به مصاف فرانسه‌ی متحول شده برود و در صورتی پیروزی در این میدان باید در نیمه نهایی برابر یاران رونالدو قرار گیرد.


      قالب ساز آنلاین