تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - اوزیل:مورینیو من رابه بازیکن بهتری تبدیل کرد


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠

اوزیل:مورینیو من رابه بازیکن بهتری تبدیل کرد


ورود این ستاره جوان به برنابئو، با حضور مورینیو در این باشگاه همزمان شد و ستاره آلمانی معتقد است این مربی پرتغالی موجب بیشتر شدن سرعت بازی و افزایش کیفیت دفاعی او شده است


مسوت اوزیل، ستاره تیم ملی آلمان، ژوزه مورینیو را به عنوان یکی از دلایل اصلی پیشرفتش در دو فصل اخیر معرفی کرد و معتقد است آقای خاص او را به بازیکن بهتری تبدیل کرده است.

ورود این ستاره ترک تبار به سانتیاگو برنابئو، با حضور مورینیو در این باشگاه همزمان شد و ستاره آلمانی معتقد است این مربی پرتغالی موجب بیشتر شدن سرعت بازی او و همچنین افزایش کیفیت او در کارهای دفاعی شده است.

او در گفتگو با روزنامه ال پائیس گفت:" من برای سازگار شدن به نظم تاکتیکی مورینیو، هیچ یک از ویژگی های بازی ام را کنار نگذاشتم. من فعال تر شدم و مورینیو به من کمک کرد تا بازیکن بهتری شوم.

او به من اعتماد کرد و من از او بسیار ممنون هستم. من از بازی در رئال احساس آرامش می کنم و به همین دلیل است که توانسته ام در این دو فصل تا این اندازه خوب کار کنم."

اوزیل همچنین اعام کرد که ایکر کاسیاس نقش مهمی در سازگار شدن او با زندگی در اسپانیا داشت.

" او در رئال یک اسطوره است و همچنین یک دوست خوب که از هر راهی که بتواند به شما کمک می کند."

با این وجود، هافبک رئالی ها تایید کرد که تحت تاثیر بازی دو ستاره فعلی بارسا قرار دارد.

" من فوتبال را با بازی ژاوی و اینیستا درک کردم. هر دو آنها باهوش هستند و در هنگام تصاحب توپ فوق العاده کار می کنند."

آلمان امشب در دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو مقابل یونان قرار خواهد گرفت و اوزیل مطمئنا از ابتدا در ترکیب ژرمن ها به میدان می رود.      قالب ساز آنلاین