تبلیغات
بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !! - حاشیه های یورو- روز بیست و یکم؛ روسیه نقره داغ شد، فرانسه نابخشوده!


بزرگترین کانون هواداران مسوت اوزیل !!

♠®☼ Ozil : The King Of Goal Maker ☼®♠


Russian Fans

پنج شنبه 8 تیر 1391

بی بی سی اسپورتس – سنگین ترین جریمه یوفا نصیب روس ها شد. اتحادیه فوتبال روسیه بدلیل رفتار ناشایست و نژادپرستانه هوادارانش که منجر به سه بار جریمه نقدی آنها شد، علاوه بر این تنبیهات، به کسر شش امتیاز در مسابقات مقدماتی انتخابی یورو آینده مجازات شد. یوفا اعلام کرد روس ها می توانند ظرف یک هفته پس از دریافت این حکم، نسبت به آن فرجام خواهی خود را اعلام کنند.

اسکای تی وی – مطبوعات اسپانیا یوفا را متهم کرده اند که از انجام مراسم یادبود میکی روکه بازیکن جوان اسپانیایی که چند روز پیش بدلیل ابتلا به سرطان لگن (نوع کمیاب و بسیار دردناک سرطان استخوان – مترجم) فوت کرد، جلوگیری کرده اند. قرار بود پیش از شروع بازی نیمه نهایی بین اسپانیا و پرتغال، به احترام میکی روکه، یک دقیقه سکوت در ورزشگاه اعلام شود. در همین رابطه، اینیستا بازیکن تیم ملی اسپانیا طی مصاحبه ای گفت: "همه ما در طول بازی با پرتغال به فکر روکه و خانواده اش بودیم".

وب سایت یوفا – اتحادیه فوتبال اروپا طی بیانیه ای رسمی از مرگ میکی روکه مدافع 23 ساله رئال بتیس که سابقاً مدتی نیز را در لیورپول گذرانده بود، تاسف خود را ابراز کرده و ضمن تسلیت فوت این بازیکن جوان، اتهامات وارده نسبت به یوفا را به شدت رد کرده و اعلام کرد هیچگونه درخواستی از اتحادیه فوتبال اسپانیا مبنی بر تقاضا از برگزارکنندگان بازی نیمه نهایی مقابل پرتغال برای اعلام یک دقیقه سکوت بخاطر احترام به بازیکن فقید، به یوفا نرسیده است.

گاتزتا دلو اسپورت – این روزنامه ایتالیایی بدلیل انتشار کاریکاتوری از ماریو بالوتلی مهاجم ملی پوش ایتالیایی که موجب برانگیختن خشم وی شده بود، رسماً مجبور به عذرخواهی شد. در این کارتون ماریو بالوتلی شبیه کینگ کُنگ (گوریل غول آسای فیلم های سینمایی تخیلی – مترجم) تصویر شده بود.

زد دی اف (آلمان) – باستین شواین اشتایگر هافبک ارزنده ژرمن ها که از ناحیه قوزک مچ پا دچار آسیب دیدگی شده بود به بازی با ایتالیا می رسد.

اسکای اسپورتس – سسک فابرگاس، ملی پوش اسپانیایی اعلام کرد، پیش بینی کرده بود که اسپانیا با پنالتی او به فینال خواهد رفت.

وب سایت یوفا – برت فن مارویک سرمربی تیم ملی هلند از سمت خود استعفا کرد.

اسکای ایتالیا – چزاره پِراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا ضمن رد اتهامات وارده به تیم خود مبنی بر استفاده از تاکتیک های دفاعی گفت: "ما سبک بازی خود را تغییر نخواهیم داد. بازیکنان ما به آن حد از پختگی و تجربه رسیده اند که براحتی می توانند در طول بازی روش خود را تغییر دهند. آلمان تیم بزرگی است که ما را تحت پرس شدید قرار خواهد داد اما بازیکنان من می توانند این پرس را کنترل کنند". ایتالیا در هیچکدام از 5 بازی گذشته خود در یورو 2012 شکست نخورده است.

بی بی سی لایو فایو – آندرا پیرلو هافبک ارزنده تیم ملی ایتالیا درباره بازی انگلیس گفت: "آنها درست مانند چلسی بازی کردند و می خواستند فقط از راه ضدحمله به گل برسند یا بازی را به پنالتی بکشانند".

کوئِست فرانس – ریموند دومِنِک سرمربی سابق تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2010، ضمن انتقاد از عملکرد تیم کشورش، حذف آنها در مقابل اسپانیا را "نابخشودنی" دانست. این درحالیست که او با فرانسه در جام جهانی گذشته یکی از بدترین نتایج تاریخ فوتبال فرانسه را بدست آورد!
      قالب ساز آنلاین